old_בן

עמוד

התגובות שלי בפורום

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: קודגורו אקסטרים 2 #80282
    old_בן
    משתתף

כותרת: הצעות
    לדעתי כחלק מהרעיון של לשים שורדים אינטגרליים כדי לשים אולי כמה "שערים" (שורד שכותב 0xCC לבית שלפניו בלופ) כדי לחסום את הimpים.

אני חושב שאם תהיה אפשרות של שני שורדים שמשתפים פעולה אז כדאי לעשות שנפסלים רק ששני השורדים נפסלים אחרת אני לא חושב שזה יהיה כל כך יעיל.

בתגובה ל: קודגורו אקסטרים 2 #80279
    old_בן
    משתתף

כותרת: זה מה שרציתי לדעת
    אני שמח לשמוע שהוא רץ מהר בלי gui.

בתגובה ל: קודגורו אקסטרים 2 #80275
    old_בן
    משתתף

כותרת: מנוע מהיר יותר
    יומיים אחרי התחרות ישבתי ועבדתי על מנוע ב ++C שכצפוי רץ מהר יותר מהמנוע המקורי.
    מאז לא נגעתי בו אבל אם יהיה עניין אני יכול לחזור לעבוד עליו ולשחרר את הקוד שלו.

צריך לראות איך גרסת הג´אווה פועלת בלי gui כדי לראות אם כדאי בכלל להשקיע זמן או שזה מספיק מהיר.

old_בן
    משתתף

כותרת: אני מצטרף לבקשה שלך לתגובה רשמית. גם לי היה ברור
    שכאשר נאמר שההרשמה נסגרת ב- 1.3.05 הכוונה הייתה שניתן למלא את הטופס עד לתאריך זה (כולל).

נקווה לטוב :).

בתגובה ל: חידה בלוגיקה בוליאנית #79698
    old_בן
    משתתף

כותרת: פתרון
    אני יודע שזו חידה ישנה, אבל השארתם אותה לא פתורה. אז הנה הוכחה שאין פתרון.

צדק מי שאמר ש- AND ו- OR לא יוצרים מערכת שלמה, כי לא כל פונקציה בוליאנית אפשר ליצור בעזרתם.

אז אילו פונקציות כן אפשר ליצור בעזרתם? כמובן פונקציות מונוטוניות לא יורדות לא טריוויאליות. פונקציות מונוטוניות לא יורדות הן כאלו שבהן אף יציאה לא קטנה כאשר מגדילים חלק מהכניסות (לצורך העניין, TRUE גדול מ- FALSE). הפונקציות הטריוויאליות הן הפונקציות שכל היציאות שלהן קבועות, ואותן כמובן אי אפשר ליצור רק מ- AND ו- OR בלי קבועים.

אפשר להוכיח שכל פונקציה מונוטונית לא יורדת לא טריוויאלית אפשר ליצור עם AND ו- OR, אבל זה לא נחוץ כרגע. מה שחשוב וקל להוכיח זה שאפשר ליצור רק פונקציות כאלה. ההוכחה היא באינדוקציה על המעגל, וצעד האינדוקציה משתמש בזה ש- AND לבד ו- OR לבד הן פונקציות כאלה.

נגדיר ש- nית ערכים תקרא לא גדולה מ- nיה אחרת אם אף ערך אינו גדול מהערך המתאים לו ב- nיה האחרת.

עכשיו ננסה לבדוק מעגל כנדרש וניכשל. בינתיים אנחנו בטוחים בדבר אחד: אל שני ה- NOTים שיש לנו נכנסות שתי היציאות d ו- e של פונקציה מונוטונית של הקלט (a,b,c), והפלט הוא פונקציה מונוטונית (עם 3 יציאות) של ((a,b,c,NOT(d),NOT(e).

אבל בואו נסתכל על הקלטים:
    (F,F,F)
    (T,F,F)
    (T,T,F)
    (T,T,T)
    כל קלט גדול יותר מקודמו, ולכן ערכי d ו- e לא יכולים לקטון במעבר מאחד לשני. יש נקודה שבה d יתחלף מ- F ל- T, ונקודה שבה e יתחלף מ- F ל- T. כלומר יש לכל היותר שלושה ערכים שונים לזוג (d,e), ולכן יש שני קלטים ברשימה לעיל שבהם d ו- e מקבלים אותו ערך.

עבור שני הקלטים האלה, ((a,b,c,NOT(d),NOT(e) גדל במעבר מאחד לשני, אבל ((NOT(a),NOT(b),NOT(c) דווקא קטן, ולכן זו לא פונקציה מונוטונית.

בתגובה ל: 20 הראשונים, תענו בבקשה #78848
    old_בן
    משתתף

כותרת: תואר
    אני כאן היחיד שעוד לא התחיל את התואר?
    (אני מתחיל אותו באוקטובר)

בתגובה ל: 20 הראשונים, תענו בבקשה #78843
    old_בן
    משתתף

כותרת: אז מה
    שטויות, מה זה משנה?
    גם מקום עשירי, גם שביעי, וגם 12 לא מקבלים את הלפטופ.
    תכל´ס, כולנו קיבלנו תוצאות די גבוהות, אז אין סיבה להתבאס.

ושתדע שגם מקום 12 מאוד מכובד, תחשוב, זה לא רק מתוך 100 המשתתפים של השלב השני, זה מכל 2000 (?) המשתתפים בתחרות.
    (שגם הם נמצאים בחתך העליון של כל המועמדים הפוטנציאלים משכבת גיל מסוימת)

ו, אם באת בשביל להתמיין למודיעין, אז אני מבטיח לך שמבחינתם אין שום הבדל בין 75 ל 75 או ל 78.

אז בסה"כ אני לא חושב שיש לך סיבה לכעוס.

בתגובה ל: שאלה #78820
    old_בן
    משתתף

כותרת: מי אמר שחייבים משתנים?
    מהדר דלפי וגם מהדרי סי הופכים את המשתנים האלה שאתה משתמש בלולאות או כדי לקבל החזר של פונקציה ואז מיד להשתמש בו ל… אוגרים!!!
    אז מה שנראה לך בקוד כשמשתנה (שזה מאוד נוח), הוא בעצם אוגר – כמו אותו קוד שאתה יכול לכתוב באסמבלי

בתגובה ל: שאלה #78814
    old_בן
    משתתף

כותרת: שפות שולטות בגלל שיווק, לא בגלל איכות!
    VB SUX!
    DELPHI RULEZ!

ודרך אגב אני יודע באילו כיתות לומדים כל שפה בביה"ס להנדסאים, אבל אני לא למדתי את השפות האלה שם אלא למדתי עוד קודם ולבד ואז עשיתי פטור :)

בתגובה ל: שאלה #78805
    old_בן
    משתתף

כותרת: בטח שמלמדים אסמבלי
    אצלינו מלמדים גם פסקל וגם סי וגם אסמבלי
    אז בבקשה אל תגיד שלא מלמדים

וכן, יש הרבה מאוד אנשים (כן, על כדוה"א!) שיודעים אסמבלי!

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)