ddt

עמוד

התגובות שלי בפורום

מוצגות 4 תגובות – 46 עד 49 (מתוך 49 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: On kengerus and moving with call far – KenGeruX Code #77897
    ddt
    משתתף

תודה על ההסבר המפורט היו כמה שאלות שהתפספסו

לא משתלטים על כל הזומבים בבת אחת? האם צריך להשתלט על זומבי ואז על זומבי אחר?

האם אפשר לראות את הקוד של האסמבלי שיצר את הזומבים? איך הוא שונה מהייצוג שלהם ב disassembly? האם זה אחד לאחד?

האם מישהו יכול לכתוב דוגמה של קוד של זומבי? או את הקוד שיצר את הזומבים שיש בתחרות?

אפשר להסביר מה זה "יעילות הפצצה" או מה זה שורד יותר יעיל או יותר מהיר?

בתגובה ל: הסוגים של השורדים בתחרות #77898
    ddt
    משתתף

בכל מקרה כל התשובות לא עונות על השאלה של אילו שורדים יש בתחרות
    מה סגנונות השורדים שיש?

בתגובה ל: On kengerus and moving with call far – KenGeruX Code #77907
    ddt
    משתתף

איך מתגוננים מה int 0x87? מישהו יכול לפרסם דוגמה של שורד שמתקיף עם int 0x87 ושורד אחר שמתגונן מההתקפה שלו ושניהם רצים ביחד

"Ip + cs * 0x10= Absolute place in memory "

איפה בקוד של המנוע יש את קטע הקוד שעושה את זה?

אפשר להסביר מה זה "יעילות הפצצה" או מה זה שורד יותר יעיל או יותר מהיר?

למה לפעמים משתמשים בשני movsw ביחד, לפעמים יש 4 movsw אחד אחרי השני ולפעמים יש אפילו 8 כאלו?

אם "גם קנגורו1 וגם קנגורו2 רצים מאותו מקום על הזירה" זה לא בעייתי בשבילכם כי אם מישהו יפגע במקום הזה אז שני השורדים שלכם ימותו בבת אחת נכון?

מה זה אומר ששורד מתחיל ל"התפורר"?

למה בכלל אני ארצה לכתוב שורד או קוד שמתאבד? זה לא לאבד את השורד שלי בלי שאחרים יפגעו בו? מה היתרונות של זה? מתי אני ארצה להשתמש בזה?

איך אני יכול להשתלט על זומבי? מישהו יכול להביא דוגמה לזומבי הכי פשוט ולתוכנית הכי פשוטה שמשתלטת על הזומבי?

מה זה מפציץ רנדומלי? למה השורד בשם פוביה יש לו חולשה למפציפים רנדומליים? איך אני מזהה שורד שיש לו חולשה למפציצים רנדומליים או בכלל איך מזהים חולשות של שורד?

האם יש דוגמה הכי פשוטה לשורד של מפציץ רנדומלי?

"השיטה שבא השתמשנו כדי להשתלט על זומבים היא שיטה דומה לשיטה של פוביה המכונה משפט השאריות הסיני"

יש כמה שיטות להשתלט על זומבים או על הזומבים האלו? מה ההבדל בין השיטה של קנגרו לשיטה של פוביה?

מה זה השיטה של משפט השאריות הסיני? מתי אני צריך להשתמש בה?

לא משתלטים על כל הזומבים בבת אחת? האם צריך להשתלט על זומבי ואז על זומבי אחר?

"אז השיטה עובדת רק 3/4 מהמקרים"
    מתי היא לא עובדת? מתי היא כן עובדת?

האם אפשר לראות את הקוד של האסמבלי שיצר את הזומבים? איך הוא שונה מהייצוג שלהם ב disassembly? האם זה אחד לאחד?

האם מישהו יכול לכתוב דוגמה של קוד של זומבי? או את הקוד שיצר את הזומבים שיש בתחרות?

ראיתי שיש לך בשורד של את הקוד של הזומבי – ;The zombie code
    איך השגת את הקוד של הזומבי כדי לשים אותו בתוך השורד שלך?
    למה בכלל לשים את הקוד של הזומבי בתוך הקוד של השורד? הרי אתה יכול להריץ רק שורד אחד אז למה לשים קוד של זומבי ולא קוד שלך?

מתי אתה תגרום לקוד שלך לעבוד ומתי לקוד של הזומבי בתוך הקוד שלך לעבוד?

מה זה ה extra segment?

בתגובה ל: Phobia קוד מקור #77908
    ddt
    משתתף

בשעות האחרונות אני מנסה לכתוב את השורד הראשון שלי.

אפשר לדעת מה המשפט הבא אומר:
    "זה מאפשר לנו לרוץ ראשונים בכל סיבוב. הסיבה לכך היא לא בגלל שאנחנו מרווחים אופקוד נוסף אלה שאנחנו רצים מייד אחרי הזומבים. (הזומבים תמיד יהיו אחרונים"
    אם הזומבים תמיד יהיו אחרונים? איך אתם רצים מייד אחרי הזומבים? איך אתם רצים תמיד ראשונים בכל סיבוב וגם רצים מייד אחרי הזומבים?
    איפה בקוד של המנוע יש את קטע הקוד שמאפשר לכם לעשות את זה?
    מה סדר הריצה של השורדים והזומבים בתחרות?

"כאשר אנחנו רצים אחרי הזומבים וכותבים לנו כל הקוד, הזומבים יתקנו לנו את הקוד רגע לפני שאנחנו מריצים אותו. "
    איזה קוד שלכם הזומבים מתקנים? איך הם עושים את זה?
    האם כל הזומבים מתקנים אותו הדבר או כל אחד מתקן משהו אחר?

" הדבר מונע מוות כאשר כותבים עלינו בצורה אנחית"
    איך עושים דבר כזה? למה זה קורה?

"שים לב שבמידה ואתה רוצה להריץ את הקוד חיבים להריץ עם עוד 3 קבוצות של שורדים, כך שהסגמנט שהמשותף של הזומבים יהיה 2500"
    לא הבנתי בכלל את המשפט הזה – אפשר להסביר למה התכוונתם כאן?
    גם על איזה קוד מדובר? של איזה שורד או זומבי?
    איך עושים את החישוב של 2500?

מוצגות 4 תגובות – 46 עד 49 (מתוך 49 סה״כ)