Yoav

עמוד

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 32 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: אוטומיזציה ומציאת מספר אופטימלי #83152
    Yoav
    משתתף

בכיף 🙂

בתגובה ל: אוטומיזציה ומציאת מספר אופטימלי #83150
    Yoav
    משתתף

העקרון לשימוש במנוע דרך סקריפט הוא כזה:
    קודם כל תלחץ פעמיים על הקובץ silent.bat, ותתנסה בשימוש במנוע בעזרת האופציות השונות.
    אחר כך, כדאי לשים לב שהקובץ silent.bat מכיל בסך הכל פקודה אחת (שמפעילה את המנוע בצורה שקטה אם מריצים אותה מהpath הנכון). הדרך לתקשר עם המנוע היא לפתוח process בעזרת הפקודה שמפעילה את המנוע, ואז לרשום לprocess כל פעם את האופציות שרוצים להרצה ולחכות לתשובה. אם אתה משתמש בפייתון, מומלץ להסתכל על המודול subprocess, ובמיוחד על subprocess.Popen.

בתגובה ל: ריצת קודגורו אקסטרים 10 #83143
    Yoav
    משתתף

טקס חלוקת הפרסים יהיה באותו יום של קודגורו 16?..

בתגובה ל: העברת נתונים בין שורדים דרך es #83134
    Yoav
    משתתף

הפקודה DIV נתמכת ע"י המנוע. מומלץ תמיד להסתכל בקוד המקור של המנוע – אם תסתכל בקובץ Cpu.java תוכל לראות בקוד בדיוק מה נתמך ומה לא.

בתגובה ל: ה "seed" בתחרות #83132
    Yoav
    משתתף

התמעקתי יותר במנוע החדש, ובאמת חובה להכניס סיד כל פעם… אפשר להוסיף אופציה שאם הסיד רק הוא לא ישתמש בסיד מוכן מראש אלא יהיה אקראי לגמרי, וזה נראה לי בהחלט מה שצריך לעשות

בתגובה ל: ה "seed" בתחרות #83131
    Yoav
    משתתף

הסיד הוא בסך הכל ערך איתחול לרנדום של ג'אווה, כך שאם אין סיד הכוונה שהרנדום אקראי ולא מאותחל לסדר ערכים כלשהו (האופציה היחידה שהייתה במנוע הישן), אז אני מניח שגם כשנוספה האופציה לא ישתמשו בו.

בתגובה ל: ה "seed" בתחרות #83129
    Yoav
    משתתף

ממה שאני זוכר מתחרויות קודמות, הסיד אקראי בכל ריצה.

בתגובה ל: ריצת קודגורו אקסטרים 10 #83115
    Yoav
    משתתף

מעניין.
    יואב מקבוצת SilentError

בתגובה ל: כיוונים אלגוריתמיים לשורד #83109
    Yoav
    משתתף

התחרות לא מוגבלת בגיל, שנה שעברה הזוכה היה אדם בוגר שחבר לתלמיד תיכון.
    לגבי הבעיות בדיבאגינג: גם המנוע של התחרות וגם הדיבאגרים השונים הם בקוד פתוח, ומנסיון לכל אחד יש את השיפורים והפיצ'רים שהוא היה רוצה/צריך. חלק מכובד בתחרות הוא להכין לעצמך את הכלים שאתה צריך 😉
    יואב

בתגובה ל: כיוונים אלגוריתמיים לשורד #83107
    Yoav
    משתתף

הקודים של השורדים משנים קודמות מפורסמים רק בצורה המקומפלת, ולכן *רשמית* אין גישה אליהם. יחד עם זאת, רוב קבוצות העבר שהגיעו למקומות גבוהים פרסמו פה בפורום את קוד המקור, בתוספת הערות והסברים.
    אני חושב שהדרך הטובה ביותר לחשוב על רעיון היא לקרוא שורדים משנים עברו, ובמיוחד כאלה שהגיעו לגמר. לרוב קריאה בלבד של הקוד תהיה מסובכת וקשה, ולכן הרצה של השורד בדיבאגר יכולה להפוך את המלאכה לידידותית הרבה יותר, וכך גם תוכלו לראות את "הפואנטה" של הקוד, בלי כל האתחול.
    אם יש לכם עוד שאלות אשמח לעזור 🙂
    יואב,
    קבוצת KenGeruX, Paranoia, SilentError

בתגובה ל: ההרשמה לתחרות קודגורו אקסטרים 10 נפתחה #83082
    Yoav
    משתתף

בהצלחה לכולם! SilentError יהיו שם 😉

בתגובה ל: תחרות סייבר #83069
    Yoav
    משתתף

איפה יש פרטים על התחרות? לא הצלחתי להוציא פרטים מהלינק בלי להירשם קודם…

בתגובה ל: הזומבים של קודגורו 9.5 והפתרון שלהם #77781
    Yoav
    משתתף

שימו לב שהקוד שעידן רשם מוצא את הזומבים והורג אותם – בתחרות עצמה השתמשנו בקוד שהופך את הזומבים לעותק מושלם שלנו והורג אותם ממש לקראת הסוף, בערך באופקוד 196000.
    לגבי השורד פרנויה עצמו, אם יהיה ביקוש נעלה את הקוד שלו לפורום; בכל מקרה, הרעיון הכללי הוא שבמקום להשתמש בפקודה שהשתמשנו בה בקנגרו
    Call far [di]
    שבגללה היינו צריכים בקודגורו 9 לשנות סגמנטים כל הזמן, הפכנו אותה לפקודה
    Call far [bx+si]
    שאיפשרה לנו להישאר בסגמנט הזירה והפכה את השורד שלנו ליציב יותר וקריא יותר. מלבד זאת, פרנויה הוא גרסה חדשה יותר של קנגרו.

בתגובה ל: המנוע החדש #77788
    Yoav
    משתתף

וכמובן שהקישור הבא ייתן פשוט את הגרסה הכי חדשה :)

https://github.com/Yovaayova/corewars8086/releases/latest

בתגובה ל: המנוע החדש #77789
    Yoav
    משתתף

אכן, עצות טובות :)

הנה המנוע עם השינויים המינוריים:
    https://github.com/Yovaayova/corewars8086/releases/tag/v4.0.1

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 32 סה״כ)