למי שצריך סיכומים לבגרויות…

עמוד

ברוכים הבאים לאתר תחרויות קודגורו! פורומים ראשי למי שצריך סיכומים לבגרויות…

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

זה פורום כללי לא? ואמנם כולם פה גאונים והסטטיסטיקה מראה שאתם לוקחים אותי בהליכה אבל סתם היתי רוצה לדעת מה דעתכם על האתר שלי, שימו לב שבחודש הקרוב הוא מתעדכן כל יום כמעט.

האתר הוא סיכומים לבגרויות ברמת תיכון (מן הסתם..) , ראו קישור מצורף. אשמח לקבל כל ביקורת שהיא (אבל בנימוס כמובן :)

כותרת: מדהים!
    רק פרסמתי פה ותוך 10 דקות בערך כבר נכנסו 3 אנשים דרך הפורום הזה! זה משהו שאף פעם לא קורה (חוץ מזה שבד"כ לא אני מפרסם אלא אחרים, ואני פשוט רואה בסטטיסטיקות של המבקרים איך הם מצאו את האתר)

Yoni
    משתתף

כותרת: אין לי השנה בגרויות מעניינות…
    אבל שנה הבאה אני אעשה בו שימוש.
    תשאיר אותו פעיל. =)

כותרת: אל תדאג
    אני מקווה שעד לעוד שנה הוא יהיה יותר מ"סתם" פעיל…
    תסתכל כמה נכנסו אתמול, אם אני אשמור על קצב כזה אולי גם אני יוכל להעביר את האתר לכתובת נורמלית בתנאי שאני יוכל לפרסם בו קצת..
    ואתה מוזמן להעביר את הכתובת לחברים, משפחה וכו´ ;)

סוסי
    משתתף

כותרת: כל הכבוד על האתר!!!
    אני אישית מאוד אוהב את האתר, אמנם יש מקום עוד להוסיף הרבה סיכומים אבל כל הכבוד על היזמה!
    תפרסם את האתר שלך קצת במנועי חיפוש ועם קצת מילה טובה פה ושם מאנשים זה יתפשט מהר מאוד.

כותרת: תודה רבה!!
    הוא כבר נמצא באינדקסים של וואלה, נענע ו- Ynet אבל לצערי גוגל החליטו להוריד אותו לפני כמה חודשים בדיוק כשהתחילה תקופת המגנים והם לא מוכנים להחזיר אותו ואין לי מושג למה, אני לא מקבל אפילו אגורה אחת מהאתר הזה!
    וכן אני יודע שחסרים סיכומים בייחוד במקצועות ההומאניים ואם תסתכל/י בדף "מה חדש?" תראו את התוכניות שלי להמשך השבועות הקרובים באתר..

וכמו שאומרים- אם אהבתם, ספרו לחבריכם, ואם לא אז תספרו לי :)

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.