Pascal User – No C

עמוד

התגובות שלי בפורום

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: אני יודע פסקל לא סי #79293

כותרת: Last time at 2nd phase was stuff only at C ;(
    Hey people,

I am one of that don´t know C (only pascal, delphi …). Last time and 2nd phase was question only at C … And that´s bad – that´s not equal to all ! Translate please all to Pascal + C as misrad hahinuh do at bagruts.

About about pseudo code – it wasn´t understandable at all ;(((

כותרת: damn, לא ידעתי על התחרות הזאת ;(
    damn, לא ידעתי על התחרות הזאת ;(

אם הייתי יודעה – הייתי באה …

כותרת: באמט היה מעניינות … חלק מאוניברסיטה …

בתגובה ל: נו, אז איך אתם מסכמים את התחרות? #78989

כותרת: סיכום שלי (ארוך)…
    טוב אז באו נתחיל …

אני באתי ברכבת מב"ש, היה סבבה בדרך כי באתי לבד :)

הקטע של האירגון – יחסית היה עירגון ברמה … רק הם לא התחילו בזמן (אני הייתי צריך עוד ללכד להתראיין לעבודה … פספסתי הזדמנות בגלל שהם לא התחילו הזמן :( אבל לא נורה …). היו בעיות אם מחשבים (הם לא יכלו לבדוק אותם?). גם זה שזה היה יום שישי, זה לא היה טוב … כבר לא היו רכבות לב"ש :( הייתה צריך להסבך אם אותובוסים … אבל אני מבין אותם – במרכז בין תלומי מחשבים תפושים בימים רגילים, ולסלק בשביל התחרות אותם לא היה פתרון טוב … אבל בסכ"ה אירגון היה ברמה די גבוהה, לפי דעתי.

השאלות – הפסדוקוד זה מה שהיה דפוק … באונירסיטה משתמשים בו אבל בבתי הספר לא … אני הכרתי את הקטע של פסדוקוד אבל עדיין – בספת עליית הרבה יותר קל בשבילי לעבין את התוכנית … גם השאלות היו יותר קשות משנה שעברה, לא ציפיתי לרמה כזה בקטע של חישובים והבנת תוכניות … אני מעדיף שאלות של אינטרנט, רשתות וכו´. השאלה עם שחמט – אחי ברוניברסיטה פטר אותה … אבל זה מה שהקורס לימד שם, ובבתי ספר לא מדברים על זה …. לפחות בטח"ם (15 יחודות לימוד מדעי המחשב עם תעודה טכנולוגית בסוף) עד כיתה י´ … אם הם מיועדים תחרות מ-15 עד 18 אז היו צריכים לשאול שאלות כך, שבני 15 יהיו באותו מצב שבני 18 …

הקיבוד – היה ברמה , אין מה להגיד … רק כצת מאוחר …

הקאע אם הכדרת חומר עזר – זה לא היה נעים … הם אמרו שזה חומר סגור, רק מה שמודכן במחשב ובסוף נתנו חומר פתוח + אינטרנט. אפילו עצלינו לא מרשים אינטרנט במקצועות שבהן הבגרות היא על המחשב ואם חומר פתוח … זה היה קטע נחמד, רק פחדתי להשתמש עם shell, זה לא ממש אתר סטטי, אבל גם לא צ´אט שהיה נאמר שאסור להשתמש בו.
    הייתי רוצה שכך בב"ס היו נותנים לעשות מבחנים. זה בעמט מבטע את רמת השליטה והידע במחשב ומפריד בין אלה שלומדים חומר בעלפה לאלא שיודעים ומבינים אותו … בקיצור – אהבתי את השיטה הזו !!! תעבירו למסרד החינוך את המסר :) אולי לא אני, אבל משהו בעתיד הקרוב יבחן כך …

טוב, מספיק לסכם … יש עוד מלא מה להגיד (לי יש תמיד מה להגיד, אני feedbacker מהטבע :p).

לסיכום של סיכום – היה סבבה וברמה !!! תמשיכו ככה !!!

בתגובה ל: נו, אז איך אתם מסכמים את התחרות? #78988

כותרת: לא נראה לי שיפרסמו ציונים …
    כמו שהיה אם שלב א´, מי שעבר קיבל הזמנה וזהו … הם יותר מדי עצלנים, כנראה, או יש סיבה אחרת שאין פרסום לא פומבי ולא אישי של הציונים :(

בתגובה ל: מישהו פתר את השאלה האחרונה? #78987

כותרת: תגיד בכנות – אתה פתרתה או מצאתה פתרון?
    אכשיו אתה יכול להגיד את האמת – אתה פתרתה או מצאתה את הפיתרון ?

ואוד שאלה – אתה עברתה לשלב ג´ (נו, אתה בין 10 הראשונים?)

כפי שידוע לי, כדי לפתור את השטלה הזו הייתה צריך לדעת מעבר לתוכנית הלימודים של ב"ס "אירגון המחשב וספת שף". ב"ס שלי עסה את הספר שאכשיו כל המדינה משתמשת בו לתורך לימוד אסמבלי :)

בתגובה ל: האם משהו פתר את השאלה הלפני אחרונה #78986

כותרת: זה לא נכנס לתוכנית הלימודים של אירגון המחשב ו-asm
    אתה לא יכולתה לפתור את השאלה אם ידע רק מהבית ספר כי בפיתרון יש דברים שלא נכנסים לתוכנית הלימודים של בית ספר (אירגון המחשב ושפת שף שהולך ביחד עם Pascal ל-3 יחידות ליממוד :(

אם הייתי יודעה, שישעלו שאלות באסמבלי ברמה הזו, הייתי מיתקונן … אני חשבתי שלא תהיה רמה עד כדי כך גבוהה באסמבלי וכמעט ולא התקוננתי ב-asm. וכשהיתקונתי חשבתי שזה סתם בזבוז זמן (לתחרות זה לא ישפיע, רק לידעה כללי) … טעתי … פעם הבאה אני ידעה …

בתגובה ל: איזה בורקס הכי אהבתם בכנס ? #78984

כותרת: מצאתם על מה דבר …
    מה כל מה שחשוב זה קיבוד חינם ???

בתגובה ל: יש כבר ציונים לתחרות אתמול #78983

כותרת: :(((((((((( no email from codeguru :(((((((
    well, i guess i haven´t passed …

בתגובה ל: מתי גבר שלב ב´? #78937

כותרת: תודה רבה, גבר קיבלתי שעבתי לשלב ב´, תעדכונו את ..
    תודה רבה, גבר קיבלתי שעבתי לשלב ב´, תעדכונו את האתר … כי עדיין אפשר להרשם דרכו ואין בו תאריך של שלב ב´

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)