old_-

עמוד

התגובות שלי בפורום

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • בתגובה ל: השתתפות בתחרות יכולה לעזור בצבא ? #79871
    old_-
    משתתף

כותרת: לממר"מ להגיע קשה עם קרבי,לגאמא יש סיכוי די טוב
    תשלח לאיתור חמ"ן בקשה+קורות חיים+כל שפות תכנות וסביבות עבדוה שאתה מכיר עם דירוג הידע בין 1 עד 5 (נראה לי 5 זה הכי שולט, 1 הכי פחות). רצוי לצרף לזה המלצות וכל מיני תעודות … תכתב גם אכשהו על CODEGURU, יכול לעזור… זה לפרויקט גאמא

לממר"מ מאוד קשה להגיע עם פרופיל קרבי… זה או להוריד פרופיל או לשבור ת´ראש ולשגעה את כל העולם עם פרסים וטלפונים בשביל הזימונים למחבנים (אגב מבחנים בכלל לא קלים… השתתפתי בעצמי בCODEGURU ובמבחנים של בסמ"ח (בית ספר למקצועות המחשב.. הזימון של לשכת גיוס נקרא "מקצועת המחשב"). לגבי פקסים וטלפונים – זה באמת עובד, בדוק…

אהה, ולגבי ממר"מ – זה לא בדיוק נכון להגיד שאתה מתמודד לממר"מ.. המיון של מקצועות המחשב קובע אם אתה הולך ל"תוכניתן", "כותב לומדה" (יש שמועות שזה עכשיו רק לבנות!), "מפעיל תשתיות מחשב" ו"מפעיל מחשב יחידתי" (משהו כזה). אם אתה מתקבל ועובר קורס של תוכניתן משם אתה יכול להגיע כמעט לכל חיל בצבא ולכל בסיס… אחד מהאפשרויות, אולי הנפוצות ביותר זה להגיע לממר"מ… אבל יש עוד נגיד ממכ"א (כוח אדם, כותבים תוכניות שבלשכת גיוס, בבקאו"ם וכאלה) שפחות ידעו לציבור הרחב … ואגב בממר"מ מלא אנשים לא עושים כלום … כאילו נגיד "מאשרים ופותחים פורטים" זה התפקיד של משהו … או "מתקין תוכנה" … בשביל זה לא צריך ללמוד לא באוניברסיטה ולא לעשות קורס של בסמ"ח…

אגב, עם פרופיל קרבי יש תמיד אפשרות של עתודה שכמעט ומבטיחה ב100% שירות בתפקיד. יש עתודה אקדמית שזה אוניברסיטה ויש טכנולוגית שזה מכללה טכנולוגית. לאוניברסיטה יותר קשה להתקבל, לטכנולוגית די קל לדעתי רק בסופה לא מקבלים כמובן תואר ראשון… ומשם כבר אפשר להגיע למקומות בצבא שמתעסקים במחשבים… (זה סתם למקרה שלא תצליח לקבל זימונים לתוכניתן של בסמ"ח ולא לגאמא של מודעין). יש גם מנחה יישומים ועוד תפקיד שאליו אפשר להגיע אך ורק בבקאו"ם בזמן הגיוס… אתה פשוט צריך לבקש את זה אבל אני מניח שזאות לא האפשרות הטובה ביותר בשבילך…

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)